blog

09-10-2019

Jak przebiega proces tworzenia strony www z profesjonalną agencją?

Obecna ilość konkurencji na rynku doprowadziła do sytuacji, w której firmy muszą wyróżniać się już nie tylko ilością posiadanego asortymentu lub kompleksowością swoich usług lecz również sposobem prezentowania tego, co oferują. Idealnym sposobem na przedstawienie potencjalnym klientom, czym zajmuje się dana firma jest przygotowanie zachęcającej strony internetowej.

Czytaj więcej
17-09-2019

Co to jest WordPress?

WordPress jest to CMS, czyli system zarządzania treścią. Został zaprojektowany głównie do obsługi blogów. Umożliwia łatwą edycję i dodawanie treści. Odnosi się głównie do kontentu, czyli tekstów, plików multimedialnych i grafik. W zależności od tego jakie uprawnienia nadamy użytkownikowi, będzie miał różne możliwości modyfikacji zawartości na stronie.

Czytaj więcej
16-07-2019

Dlaczego warto prowadzić bloga?

Prowadzenie blogów większości z nas kojarzy się z blogami modowymi lub ze starannie przygotowanymi tekstami profesjonalnych redaktorów. Lecz w sieci znajdziemy blogi o przeróżnej tematyce, począwszy od prostych, amatorskich blogów, aż po ogromne komercyjne blogi znanych firm.

Czytaj więcej
28-06-2019

Czym kierować się podczas wyboru hostingu dla naszej strony?

Hosting strony internetowej jest niezbędny, a bez odpowiedniego hostingu dana witryna może słabo działać, dlatego dobry i przemyślany wybór jest bardzo ważny. Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, zanim wybierzemy odpowiedni hosting dla naszych potrzeb.

Czytaj więcej
04-06-2019

Na co warto zwrócić uwagę podczas projektowania strony www Twojej firmy?

Podczas projektowania strony www Twojej firmy należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, m.in. dla kogo jest przeznaczona strona, do czego ma służyć. Jeśli strona jest przeznaczona dla dzieci, tekstu powinno być możliwe jak najmniej, a więcej obrazków i animacji. Użytkownik który znalazł się na stronie powinien odrazu wiedzieć co przedstawia strona, jaki jest jej cel.

Czytaj więcej
13-12-2018

Strony www dla Deweloperów

Czy strona www dla dewelopera to temat na tyle odrębny i charakterystyczny by można stwierdzić że jest to coś znacznie różniącego się od reszty stron prezentujących ofertę firm i wymagającej osobnej analizy? Choć może się wydawać inaczej to jest to naprawdę osobna specjalizacja która tylko w pewnym zakresie dzieli wspólne cechy z innymi dobrymi zwyczajami w tworzeniu stron www.

Czytaj więcej
01-12-2018

Witamy na naszym blogu

Hello World!

Właśnie uruchomiliśmy nasz blog, jego tematyka będzie z grubsza związana z branżą w jakiej funkcjonujemy. Znajdować się tu będą wpisy poruszające techniczne i marketingowe związane m.in., z tworzeniem stron internetowych, kreacją i marketingiem.

Czytaj więcej