+48 (12) 422 56 82
Millenium Studio

Realizacje

realizacja strony www dla Alpen Gold

Alpen Gold

zobacz realizację
Opis:
Serwis promocyjny
Realizacja:

Na stronie promocyjnej Alpen Gold, wraz z wakacyjnym stylem strony „poleciały” wakacyjne nagrody. Wykonaliśmy zarówno nieszablonowy projekt wizualny, jak i całe zaplecze strony. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom loterii. Smacznego.

zaprojektowana strona kina kijów

Kino kijów

kijow.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Serwis firmowy
Realizacja:

Kino Kijów – jedno z najstarszych kin w Polsce, które zna każdy w Krakowie, miejsce światowych premier filmowych, m.in. Listy Schindlera i Pana Tadeusza- ma nową świetną stronę www naszego autorstwa, którą polecamy nie tylko miłośnikom kina!

Józef Piłsudski Muzeum

s1millenium.kylos.pl/pilsudski/#1
Realizacja:

Z dumą tworzyliśmy stronę poświęconą jednemu z najwybitniejszych Polaków – Józefowi Piłsudskiemu. Projekt w nowoczesny i atrakcyjny sposób prezentuje nieznane fakty z jego życiorysu oraz rolę, jaką odegrał w niezłomnej walce o niepodległość Polski.

MIJ Film

mijfilm.com
Realizacja:

W swojej działalności poświęcamy się także projektom artystycznym, które uwrażliwiają nas na problemy otaczającego świata. Tworząc stronę MIJ FILM musieliśmy skupić się na subtelnym ukazaniu dramatów, jakie dręczą mieszkańców Bliskiego Wschodu i ich wieloletniego exodusu.

Nado Car Care

nadocarcare.pl
Realizacja:

O tym, jak mężczyźni kochają swoje samochody nie trzeba nikomu mówić. Można natomiast uczyć, jak pielęgnować pojazdy z pomocą specjalistycznych środków. Realizując projekt zależało nam na właściwym odzwierciedleniu motoryzacyjnej pasji i piękna błyszczącej karoserii.

New World Interiors

newworldinteriors.be
Realizacja:

Kreatywność i dobra zabawa, to cechy, które towarzyszą projektom belgijskiego biura. Naszym zadaniem było stworzenie sklepu, który odzwierciedli te wartości i sprawi, że rodzice zrozumieją, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie wnętrza dziecięcego pokoju w bezpieczne i ergonomiczne meble.

Okna Kraków

oknakrakow.pl
Realizacja:

Rynek wymaga od każdej branży innych cech. W przypadku tej strony internetowej postawiliśmy na bezpieczeństwo, jakość i długoletnie doświadczenie. Nie pomyliliśmy się i oddaliśmy w ręce Klienta katalog produktów, który idealnie komunikuje profesjonalizm kontrahentom.

Patron-BIS

patron-bis.pl
Realizacja:

Strony poświęcone elementom wykończenia wnętrz wymagają od nas szczególnie dużego skupienia nad graficzną oprawą projektu. Podczas tworzenia serwisu włączyliśmy wersję responsywną z myślą o osobach, które mają mniej czasu, a chcą zapoznać się z ofertą firmy za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Paweł Radło Chirurg Kręgosłupa

chirurg-kregoslupa.pl
Realizacja:

Obecnie coraz więcej pracy wykonuje się w pozycji siedzącej, wpływa to różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa, które negatywnie rzutują na jakość życia. Z myślą o osobach borykających się z problemami ortopedycznymi stworzyliśmy stronę poświęconą praktyce lekarskiej dr Pawła Radło.

PsychologOnline24

psychologonline-24.pl
Realizacja:

Rozwój technologii i szybkie tempo życia rodzi potrzebę przenoszenia wielu usług i czynności do Internetu. Ten projekt jest tego najlepszym przykładem, ponieważ przenieśliśmy konsultacje i terapię psychologiczną do sieci, by trafić do każdej osoby, która potrzebuje pomocy. Innowacyjność i otwarte podejście do skomplikowanych zleceń są naszą specjalnością.

Perłowe Zęby Cosmetic Teeth

perlowezeby.pl
Realizacja:

Zęby są wizytówką człowieka i doskonale udało nam się to odzwierciedlić za pomocą nieszablonowego podejścia do strony typu one-page. Oryginalny layout i płatność on-line pozwalają zmaksymalizować zyski ze sprzedaży, a klienci w szybki sposób poznają zalety produktu.

RescueMe

rescueme.com.pl
Realizacja:

W wyniku niespodziewanych zdarzeń często dochodzi do uszczerbku na zdrowiu lub niszczy się mienie. Wykonując to zlecenie musieliśmy wskazać wszystkie obszary, na których nasz Klient był w stanie pomóc osoby poszkodowane. Istotnym elementem projektu było czytelne przedstawienie niezbędnych informacji, które mają służyć w rozwiązaniu problemu z dochodzeniem odszkodowania.

Regały Rotomat

regaly-biurowe.pl
Realizacja:

Nowoczesna strona doskonale koresponduje z innowacyjnym produktem, czyli regałami obrotowymi. Naszą specjalnością jest tworzenie projektów, które wybiegają poza kanony kreowania stron internetowych. Dodatkowo uatrakcyjniliśmy projekt filmem w tle, zadbaliśmy także o dużą przejrzystość treści i umiejscowienie informacji.

Prospect Group Sp. zo.o.

renowacje.net.pl
Realizacja:

Praca przy tworzeniu stron internetowych jest najlepszą okazją do poznania wielu ciekawych osób i pomysłów na prowadzenie biznesu. Realizując zlecenie Grupy Prospect zetknęliśmy się z odnawianiem i konserwacją budynków, naszą misją było zbudowanie nowego i atrakcyjnego serwisu, który zachęci do współpracy nowe podmioty. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Tactic Games

tactic-games.pl
Realizacja:

Rozrywka przybrała zupełnie nowy wymiar, a to wszystko z naszym udziałem. Coraz większą popularnością cieszą się plenerowe imprezy integracyjne, które definiują nowe pojęcie dobrej zabawy. Purytański i surowy wygląd idealnie koresponduje z atmosferą gier taktycznych oraz nawiązuje do żołnierskiej dyscypliny.

Traktorol

traktorol.pl
Realizacja:

Handel ciężkim sprzętem rolniczym to poważny biznes. Celem strony było atrakcyjne przedstawienie maszyn, jakie znajdują się w ofercie, a projekt stworzyliśmy tak, by bezpośrednio nawiązywał do kolorów związanych z uprawą roli.

Wiślane Tarasy 2

wislanetarasy2.pl
Realizacja:

Bardzo dobrze czujemy się w tworzeniu rozwiązań dla deweloperów, a Wiślane Tarasy są na to kolejnym dowodem. Wyjątkowy design i ekologiczne rozwiązania dają nam bardzo duże pole do stworzenia unikatowego projektu, który zachęci do zakupu mieszkania w samym centrum Krakowa.

ZS-cosmetics

zscosmetics.de
Realizacja:

Prosty i spójny komunikat marketingowy jest bardzo ważny. Wiemy, że wielu z naszych Klientów ceni sobie wizualizację zgodnie z maksymą Ludwiga van der Rohe „Mniej znaczy więcej”. Taka jest właśnie strona ZS Cosmetics, która w przystępny i nieskomplikowany sposób opisuje działalność przedsiębiorstwa.

Perła – Będziesz Legendą Człowieku

bedzieszlegendaczlowieku.pl
Opis:
Serwis promocyjny
Realizacja:

Wykonana dla Perły strona filmu “Będziesz Legendą Człowieku” będącego subiektywnym podsumowaniem “zza kulis” ostatnich mistrzostw Euro. Unikatowe ujęcia, niepublikowane osobiste wywiady, wzruszające sceny, najlepiej oglądać z zimnym kuflem!

Realizacja strony internetowej filmu dywizjon 303

Dywizjon 303

dywizjon-303.pl
Opis:
Strona promocyjna
Realizacja:

O tym będzie (jest!) głośno. Kolejny film reżysera rekordowych “Bogów”. Wykonanie strony o takiej tematyce to nie tylko prestiż, to też odpowiedzialność za odpowiedni efekt, który chyba udało nam się osiągnąć! Zapraszamy!

Amaderm

amaderm.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu, Strona produktowa
Realizacja:

AMARA produkuje preparaty dermatologiczne przeznaczone dla osób zmagających się z problemem suchej skóry. My postaraliśmy się, aby żadnym problemem było poruszanie się po stronie, zaprojektowaliśmy ją w nowoczesny i wydajny sposób, każdy może obecnie skorzystać ze świetnych preparatów Amaderm.

Belmico

belmico.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu
Realizacja:

Produkty z najwyższej półki wymagają strony internetowej z najwyższej półki. Tworząc logo i stronę www postawiliśmy na klasę, elegancję połączoną z wysmakowanym rozmachem, był to dobry wybór.

Realizacja strony www dla Tegababy

Tega Baby

tega.com.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Strona firmowa
Realizacja:

Najlepsza firma z Polski produkująca artykuły dla dzieci zasługuje na najlepszą stronę www. Celem było czytelne przedstawienie charakteru i oferty firmy, tak by nawet dziecko łatwo się po niej poruszało.

projekt i realizacja strony internetowej dla MDA

Małopolskie Dworce Autobusowe

mda.malopolska.pl
Realizacja:

Kluczowe miejsce turystycznego miasta Krakowa cieszy się opinią nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca, dlatego odpowiednia strona internetowa Małopolskich Dworców Autobusowych musi to podkreślać. Jednym z atutów strony jest możliwość przeglądania jej w trybie dla osób niepełnosprawnych.

Atominium

atominium.pl
Realizacja:

Tak jak Atominium świetnie zna się na tłumaczeniach, tak my świetnie znamy się na tworzeniu stron. Zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy bardzo przejrzystą stronę www o nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce. Od razu widać, że obce języki są dla nich jak ojczyste, a dla nas ojczystym językiem jest HTML.

projekt i realizacja strony internetowej dla Perih Design

Perih Design

perihdesign.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Strona jest poświęcona projektom wnętrz i ich twórczyni, która specjalizuje się w oryginalnych rozwiązaniach gdzie odrzuca sztampowe kanony, by mieszać innowacje z elegancją. Minimalizm oparty na pięknych, responsywnych wizualizacjach prac, sprawdził się idealnie.

Villa Ułanów

villaulanow.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Villa Ułanów to koronna inwestycja dewelopera z dwudziestoletnią historią. Poza niezwykle elegancką warstwą wizualną strony prezentuje ona też skomplikowane technicznie, a proste w obsłudze mechanizmy przeglądania lokali. Odpowiadaliśmy także za graficzne przedstawienie rzutów mieszkań.

Strona internetowa zrealizowana na potrzeby firmy Mercure DOSŁOŃCE

Mercure Dosłońce SPA

dosloncespa.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Dosłońce to oficjalnie najlepsze SPA położone najbliżej Krakowa, dlatego zapewniliśmy mu najlepszą stronę prosto z Krakowa. Dzięki naszym zdolnym grafikom w jednej stronie internetowej łączymy relaks, regenerację, rozrywkę, sport i ekskluzywność.

Zaprojektowana i zrealizowana strona www dla Ceramika Color

Ceramika Color

ceramikacolor.pl
Opis:
Prezentacja produktu, Strona produktowa
Realizacja:

Przodujący producent płytek dostępnych w każdym większym markecie budowlanym nie może sobie pozwolić na nudną stronę, dlatego tworząc stronę Ceramiki Color wykonaliśmy również animację widoczną na stronie głównej. Wchodząc głębiej, zapoznajemy się z bogatym asortymentem produktów.

Happy Diet

happy-diet.pl
Opis:
Portal kulinarny, Sklep internetowy
Realizacja:

Catering Dietetyczny szturmem zdobywa serca i żołądki Polaków. Konkurencja jest duża, dlatego nowa firma musi wejść od razu na rynek z dużym impetem. Z tego powodu opracowanie strony i marketingu internetowego powierzono nam. Okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Nawitel

nawitel.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Kluczowym etapem podczas pracy nad stroną internetową jest odpowiednio zaprojektowana grafika. Dzięki niej analiza horyzontalnych przewiertów może okazać się tematem, który warto zgłębiać, by poznać tajniki najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań w Polsce.

Atibac

atibac.pl
Realizacja:

Firma ATIBAC specjalizuje się w sprzedaży soku owocowego nie z koncentratu oraz świeżych owoców, głównie jabłek. Wykonana strona jest równie świeża co owoce oraz soki na niej oferowane, ukazuje to w kolorowy i zarazem przejrzysty sposób.

Forever Entertainment

forever-entertainment.com
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu
Realizacja:

Firmy produkujące gry przynoszą nam ogromną ilość wielogodzinnej rozrywki, jedną z nich jest Forever Entertainment, która bardzo prężnie rozwija się w swoim fachu. Pomaga jej w tym stworzona przez nas profesjonalna strona internetowa, która w efektowny sposób przedstawia ofertę firmy.

Alembik

alembik.eu
Opis:
Sklep internetowy
Realizacja:

Produkcja alkoholu to sztuka z tradycją kilku tysięcy lat, a Polskie browary należą do światowej czołówki. Z takich właśnie powodów internetowy sklep “Alembik” z artykułami do produkcji alkoholu odnosi kolejne sukcesy. Mamy nadzieję że odnosi je także dlatego że został przez nas świetnie wykonany.

Aroma Caffee

aromatkawy.com
Realizacja:

Każdy, kto lubi kawę, ceni jej aromat, dlatego tworząc sklep Aroma Caffee zadbaliśmy o to, by mimo swojej funkcjonalności i czytelności, czuć w nim było zapach najlepszej kawy. Połączenie nowoczesnego designu z niezwykłą kawową atmosferą to cel, który został osiągnięty.

Berkner

berkner.pl
Opis:
Prezentacja marek, Strona firmowa
Realizacja:

Chyba każdy sportowiec spotkał się z marką Berkner, jeśli jednak jesteś sportowcem i jakimś cudem jeszcze nie słyszałeś… to tym bardziej zapraszamy na wykonaną przez nas stronę, na której można zapoznać się z całym katalogiem sportowych ubrań i akcesoriów. Możemy się pochwalić, że byliśmy również autorami sesji zdjęciowej dla marki Berkner.

Cascada

cascada.com.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Basen, siłownia, tenis i kilkadziesiąt innych aktywności. Wyróżniające się centrum sportowe potrzebuje wyróżniającej się strony. Przejrzystość, radość, energia, to te rzeczy przyświecały nam przez cały proces projektowania strony CASCADA.

Centrum HOLI

centrumholi.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Są rzeczy, które nie śniły się filozofom, dla nas jedną z takich rzeczy jest Centrum Holi i ich niezwykła oferta. Tworząc dla nich stronę www zadbaliśmy o to, by prezentowała niesamowitą atmosferę, jednocześnie tajemniczą i zapraszającą, radosną i konstruktywną.

K2DRON

k2dron.pl
Opis:
Prezentacja produktu, Serwis firmowy
Realizacja:

Świat się zmienia, zmienia się też sposób dokumentowania świata. K2Dron zajmuje się profesjonalnym wykorzystywanie Dronów w celu dokumentowania obiektów i wydarzeń, nowoczesne technologie to jest to, co lubimy, dlatego efekt dosłownie odrywa od ziemi.

projekt i realizacja strony www dla meblotex

Meblotex

krakow-meble.pl
Opis:
Sklep internetowy
Realizacja:

Polska jest jednym z czołowych światowych producentów mebli, a sklepy meblowe funkcjonują coraz lepiej nie tylko w przestrzeni fizycznej ale także wirtualnej. Przykładem takiego sklepu internetowego jest wykonana przez nas strona Meblotex.

Blue idea

blueidea.pl
Realizacja:

Specjalizująca się w outsourcingu sił sprzedaży, rekrutacji oraz konsultingu firma Blue Idea stawia przede wszystkim na ludzi, rzetelność i uczciwość. Dlatego też stworzona przez nas strona w nowoczesny i miły dla oka sposób przedstawia ofertę firmy.

Multiwnętrza

multiwnetrza.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Sklep internetowy
Realizacja:

Czy sklep internetowy musi zawsze krzyczeć kolorami, banerami i targową atmosferą? Na pewno nie w przypadku ekskluzywnych mebli oferowanych przez Multiwnętrza, symbole i minimalizm połączony z ekstrawagancją dał doskonały efekt.

Virtual Image

virtual3dstudio.com
Realizacja:

“Bring your ideas to life” – Przenieś swój pomysł w życie. To motto towarzyszy nam podczas współpracy z każdym klientem. To samo motto towarzyszy również naszemu klientowi – czyż nie można sobie wyobrazić lepszej współpracy? Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązać wizualnych pozwoliło stworzyć na stronie efekt lekkości oraz dynamiki co sprawia że użytkownik czuje się na stronie bardzo komfortowo.

Baltoro Games

baltorogames.com
Realizacja:

Czasem myślisz „I wanna play a game”, wtedy najlepiej jest wejść na stronę Baltoro Games, która profesjonalnie zajmuje się tworzeniem gier na urządzenia mobilne i sprawdzić, w co można zagrać. Strona ukazuje wszystkie ich produkty w bardzo efektywny sposób.

Blitz Box

blitzbox.no
Realizacja:

Jeszcze z Hollywoodzkich filmów znamy sceny, jak robiono sobie zdjęcia w budce fotograficznej, Blitzbox to zapewnia… w Norwegii. Przynajmniej w Polsce można zajrzeć na ich stronę, która w nowoczesny i kreatywny sposób przedstawia ich ofertę. Polecamy serdecznie.

Cher Jubiler

cher.47.pl
Realizacja:

Jubiler Cher wysoką jakość ma wpisaną w misje, projektując dla nich stronę www, najwyższa jakość była dla nas niczym mantra. Sprostaliśmy wysokim wymaganiom i stworzyliśmy wyrafinowaną, a jednocześnie prostą stronę internetową gdzie można nabyć wspaniałą biżuterię dla siebie lub dla bliskiej osoby.

Dr Albin

dralbin.pl
Realizacja:

W zdrowym ciele zdrowy duch, Dr Albin wie o tym doskonale, dlatego na jego stronie znajdziecie świetnie zaprezentowaną ofertę wypożyczalni rowerów czy też kupna masek antysmogowych. Więcej rowerów to mniej zanieczyszczeń, w związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona prezentowała się jak najlepiej.

Projekt i realizacja strony internetowej Kliniki Krakowskiej

Klinika Krakowska

klinika.krakow.pl
Opis:
Serwis medyczny
Realizacja:

Klinika Krakowska – przejrzystość, schludność, estetyka to słowa które najlepiej opisują naszą kreację strony internetowej i identyfikację wizualną Kliniki Krakowskiej.

Devo

devo.pl
Realizacja:

Elegancja i wysoka klasa tak w łazience, jak i na stronie internetowej. Dla naszego Klienta produkującego ekskluzywne meble łazienkowe wykonaliśmy równie ekskluzywną, jak i nowoczesną stronę internetową, która każdemu pozwoli na zasięgnięcie luksusu.

Nova Dent

gabinetnovadent.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu, Strona firmowa, Strona promocyjna
Realizacja:

Wizerunek firmy oraz strona internetowa z branży medycznej wcale nie musi być nudna, udowodniliśmy to na przykładzie NovaDent.

DJ Mike

djmike.com.pl
Realizacja:

Gotowi na imprezę? DJ Mike robi najlepsze imprezy a my zrobiliśmy dla DJ Mike’a najlepszą stronę. Prosta, a zarazem bardzo funkcjonalna strona ukazuje całą ofertę, jaką ma dla nas DJ Mike. Nie ważne czy clubbing, czy wesele, zabawa zawsze będzie na 100%.

Email Partners

emailpartners.pl
Realizacja:

Email Partners doskonale wiedzą jak poprawić skuteczność komunikacji e-mail marketingowej a swoją ofertę przedstawiają na stronie stworzonej przez nasz zespół. Jej minimalistyczny i nowoczesny design prezentuje profesjonalizm firmy w każdym calu.

Fortis

fortispharmaceuticals.pl
Realizacja:

Najczęściej składane życzenia to życzenia zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze. Fortis Pharmaceuticals zajmuje się zdrowiem profesjonalnie, tworząc najwyższej jakości produkty, korzystając przy tym ze swojego wieloletniego doświadczenia. Stworzona przez nas strona doskonale ukazuje naturę firmy, która budzi zaufanie u pacjentów od wielu lat.

Gotowe Do Odbioru

gotowedoodbioru.pl
Realizacja:

Szukając swoich czterech ścian, warto wejść na stronę GotoweDoOdbioru.pl, gdzie w łatwy i szybki sposób można znaleźć wiele ofert mieszkań. Stworzona przez nas wyszukiwarka ułatwi określenie metrażu i lokalizacji poszukiwanego mieszkania. Zachęcamy do skorzystania.

Karol Dąbrowski Adwokat

adwokatkaroldabrowski.pl
Realizacja:

Stonowane kolory, przejrzyste grafiki, klarowne menu oraz responsywność, taka właśnie jest strona internetowa adwokata Karola Dąbrowskiego, dzięki temu jest ona bardzo czytelna, co sprawia, że budzi ona zaufanie u Klientów, co jest niezbędne w branży adwokackiej.

Kinga Karsten Adwokat

karsten.pl
Realizacja:

Powaga i prestiż branży prawniczej wymaga od nas szczególnego skupienia na detalach, by rzetelnie przedstawić działalność kancelarii. Stworzona przez nasz zespół czytelna oraz intuicyjna strona jest idealnym narzędziem do komunikacji z Klientem.

Gluten Free Life

gf-life.eu
Realizacja:

Dieta bezglutenowa cieszy się obecnie dużą popularnością. Musieliśmy dobrze przedstawić produkty, aby należycie wypromować je na Polskim rynku. Tej tematyce jest poświęcona ta strona, która w kolorowy i czytelny sposób oferuje wszystko, co obecnie najzdrowsze.

Echo Investment – Jarzębinowe

jarzebinowe.pl
Realizacja:

Łódzkie Osiedle Jarzębinowe jest jedną z inwestycji największego polskiego dewelopera ECHO Investment. W ramach współpracy wykonaliśmy stronę, która najlepiej odzwierciedla ciepły i rodzinny charakter nieruchomości znajdujących się w ścisłym centrum Łodzi.

Tworzenie strony dla filmy Chrobak

Chrobak domy drewniane

chrobak-dom.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Drewniany dom, zbudowany w nowoczesnej technologii to najlepszy naturalny wybór. Dla firmy Chrobak stworzyliśmy identyfikację, doskonale łączącą elementy natury i ekologii z nowoczesnym, responsywnym designem.

projekt i realizacja strony www dla Farmapia

Farmapia

farmapia.pl
Opis:
Prezentacja marek
Realizacja:

Dla potentata w produkcji naturalnych preparatów takich jak Triflora czy Propolis, zaprojektowaliśmy stronę emanującą naturą i subtelną kolorystyką. Elegancki przegląd całej rodziny produktów już na stronie głównej, skutecznie przykuwa uwagę i odzwierciedla prozdrowotną misję firmy.

Piloci

piloci.net
Opis:
Serwis firmowy
Realizacja:

 

Gildia Konferansjerów to zespół tworzony przez zawodowych prezenterów radiowych i telewizyjnych, którzy zajmują się prowadzeniem imprez i festiwali. Realizując projekt skoncentrowaliśmy się na oryginalnym wyglądzie strony oraz ogólnopolskim zasięgu działania. Zadbaliśmy także o logo grona Pilotów estradowych.

Centrum Języków Obcych – Proficiency

cjo-proficiency.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Język angielski to współcześnie najpowszechniejszy język komunikacji na świecie. Staraliśmy się, by projekt strony oddał lekkość nauki z CJO-Proficiency i efektywność z jaką prowadzą kursy językowe. Przejrzystość i łatwość korzystania z serwisu, to podstawa efektu naszej pracy.

Monipol

monipol.com
Opis:
Strona korporacyjna
Realizacja:

Badania naukowe nad lekami to ważny czynnik rozwoju społeczeństw. Nie mogło się obejść bez chirurgicznie przemyślanego projektu. Mocne kolory budzą zaufanie, a przejrzysta biel dopełnia profesjonalne odczucia.

Projekt i realizacja strony internetowej dla MTM

MTM modele odlewnicze

mtmmodele.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Wizerunek młodej firmy z Wieliczki, która w ciągu kilku lat stała się jedną z największych modelarni odlewniczych w Polsce, musi przedstawiać się nowocześnie i technicznie. Minimalistyczny projekt w wyrazistych kolorach, połączony z responsywnym filmem video w tle, spełnia te założenia znakomicie.

Zrealizowana strona internetowa Mentos

Mentos Fresh Camp

rmfmaxxx.pl/mentos
Opis:
Strona promocyjna
Realizacja:

Celem było wykonanie strony łączącej świeżość, lato, plażę i zabawę przyprawioną szczyptą mięty. Nieskromnie przyznamy: udało się! Oryginalna szata graficzna oraz zaawansowana technologia znalazły swoje miejsce w tym projekcie, dając rewelacyjny efekt końcowy.

Projekt i realizacja strony www dla RMF MAXXX

RMF Ibiza Na Maxxxa

rmfmaxxx.pl/ibiza
Opis:
Serwis promocyjny
Realizacja:

Rmf Maxxx Ibiza – Zabawa w rytmach Ibizy! Wykonanie strony internetowej największej letniej akcji RMF Maxxx to kolejne zadanie, któremu z

przyjemnością sprostaliśmy.

 

 

Denta-Med

denta-med.com.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Denta-Med – świeży i elegancki wygląd, jednocześnie przyjazny i intuicyjny dla klientów. Delikatne animacje na stronie dodają jej uroku.

Zaprojektowana i zrealizowana strona Smittybild

Smittybilt Offex

smittybilt.offex.eu
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Oficjalny dystrybutor czołowych marek offroadowych. Wysoka jakość produktów musi znaleźć odbicie w ciekawej oprawie wizualnej.