+48 (12) 422 56 82
Millenium Studio

Realizacje

realizacja strony www dla Alpen Gold

Alpen Gold

zobacz realizację
Opis:
Serwis promocyjny
Realizacja:

Na stronie promocyjnej Alpen Gold, wraz z wakacyjnym stylem strony “poleciały” wakacyjne nagrody. Wykonaliśmy zarówno nieszablonowy projekt wizualny jak i całe zaplecze strony. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom loterii. Smacznego.

realizacja strony www fundacja perła

Perła – Będziesz Legendą Człowieku

www.bedzieszlegendaczlowieku.pl
Opis:
Serwis promocyjny
Realizacja:

Wykonana dla Perły strona filmu “Będziesz Legendą Człowieku” będącego subiektywnym podsumowaniem “zza kulis” ostatnich mistrzostw Euro. Unikatowe ujęcia, niepublikowane osobiste wywiady, wzruszające sceny, najlepiej oglądać z zimnym kuflem!

Realizacja strony internetowej filmu dywizjon 303

Dywizjon 303

www.dywizjon-303.pl
Opis:
Strona promocyjna
Realizacja:

O tym będzie (jest!) głośno. Kolejny film reżysera rekordowych “Bogów”. Wykonanie strony o takiej tematyce to nie tylko prestiż, to też odpowiedzialność za odpowiedni efekt, który chyba udało nam się osiągnąć! Zapraszamy!

realizacja strony internetowej dla agencji mia

MIA

mia.millenium3.nazwa.pl/en
Opis:
Serwis firmowy
Realizacja:

Potężna międzynarodowa firma stawiająca na jakość i design, pracująca dla najbardziej luksusowych marek musi mieć stronę www, która odzwierciedla wszystkie wartości przedsiębiorstwa, wspólnie rozpoczęliśmy przygodę, której owocem jest nowa strona MIA.

zaprojektowana strona kina kijów

Kino kijów

www.kijow.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Serwis firmowy
Realizacja:

Kino Kijów – jedno z najstarszych kin w Polsce które zna każdy w Krakowie, miejsce światowych premier filmowych, m.in. Listy Schindlera i Pana Tadeusza- ma nową świetną stronę www naszego autorstwa, którą polecamy nie tylko miłośnikom kina!

projekt i realizacja strony www dla Belmico

Belmico

www.belmico.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu
Realizacja:

Produkty z najwyższej półki wymagają strony internetowej z najwyższej półki. Tworząc logo i stronę www postawiliśmy na klasę, elegancję połączoną z wysmakowanym rozmachem, był to dobry wybór.

Realizacja strony www dla Tegababy

Tega Baby

tega.com.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Strona firmowa
Realizacja:

Najlepsza firma z Polski produkująca artykuły dla dzieci zasługuje na najlepszą stronę www. Celem było czytelne przedstawienie charakteru i oferty firmy, tak by nawet dziecko łatwo się po niej poruszało.

projekt i realizacja strony internetowej dla MDA

Małopolskie Dworce Autobusowe

mda.malopolska.pl
Realizacja:

Kluczowe miejsce turystycznego miasta Krakowa cieszy się opinią nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca, dlatego odpowiednia strona internetowa Małopolskich Dworców Autobusowych musi to podkreślać. Jednym z atutów strony jest możliwość przeglądania jej w trybie dla osób niepełnosprawnych.

projekt i realizacja strony internetowej dla Perih Design

Perih Design

www.perihdesign.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Strona dla projektantki wnętrz, specjalizującej się w oryginalnych rozwiązaniach i odrzucającej sztampowe reguły, musiał iść w parze z innowacyjnością w elegancji. Minimalizm oparty na pięknych, responsywnych wizualizacjach prac, sprawdził się idealnie.

projekt i realizacja strony www dla Villa Ułanów

Villa Ułanów

villaulanow.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Villa Ułanów to koronna inwestycja dewelopera z dwudziestoletnią historią. Poza niezwykle elegancką warstwą wizualną strony prezentuje ona też skomplikowane technicznie, a proste w obsłudze mechanizmy przeglądania lokali. Odpowiadaliśmy także za graficzne przedstawienie rzutów mieszkań.

Strona internetowa zrealizowana na potrzeby firmy Mercure DOSŁOŃCE

Mercure Dosłońce SPA

doslonce.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Dosłońce to oficjalnie najlepsze SPA położone najbliżej Krakowa, dlatego zapewniliśmy mu najlepszą stronę prosto z Krakowa. Dzięki naszym zdolnym grafikom w jednej stronie internetowej łączymy relaks, regenerację, rozrywkę, sport i ekskluzywność.

Zaprojektowana i zrealizowana strona www dla Ceramika Color

Ceramika Color

ceramikacolor.pl
Opis:
Prezentacja produktu, Strona produktowa
Realizacja:

Wiodący producent płytek dostępnych w każdym większym markecie budowlanym nie może sobie pozwolić na nudną stronę, dlatego tworząc stronę Ceramiki Color wykonaliśmy również animację widoczną na stronie głównej. Wchodząc głębiej zapoznajemy się z bogatym asortymentem produktów.

stworzona strona internetowa dla Happy Diet

Happy Diet

happy-diet.pl
Opis:
Portal kulinarny, Sklep internetowy
Realizacja:

Catering Dietetyczny szturmem zdobywa serca i żołądki Polaków. Konkurencja jest duża, dlatego nowa firma musi wejść od razu na rynek z dużym impetem. Z tego powodu opracowanie strony i marketingu internetowego powierzono nam. Okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Projekt i realizacja strony internetowej dla Navitel

Nawitel

nawitel.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Firma wagi ciężkiej może mieć lekką i przejrzystą stronę, udowodniliśmy to wykonując stronę dla firmy NAWITEL, tworzącej największe instalacje w całej Polsce. Innowacyjny układ strony i funkcjonalne rozwijane menu wpisują się w zaawansowanie technologiczne firmy.

Strona internetowa zaprojektowana i zrealizowana dla Forever

Forever Entertainment

www.forever-entertainment.com
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu
Realizacja:

Polscy producenci gier komputerowych odnoszą światowe sukcesy dbając o najwyższą jakość każdego kolejnego elementu, dlatego Forever Entertainment S.A. właśnie nam powierzyło stworzenie nowej strony www, którą zrobiliśmy z wielką przyjemnością.

projekt i realizacja strony www dla Alembik

Alembik

alembik.eu
Opis:
Sklep internetowy
Realizacja:

Produkcja alkoholu to sztuka z tradycją kilku tysięcy lat, a Polskie browary należą do światowej czołówki. Z takich właśnie powodów internetowy sklep “Alembik” z artykułami do produkcji alkoholu odnosi kolejne sukcesy. Mamy nadzieję że odnosi je także dlatego że został przez nas świetnie wykonany.

projekt i realizacja strony www dla Aroma Cafe

Aroma Caffee

aromatkawy.com
Realizacja:

Każdy kto lubi kawę ceni jej aromat, dlatego tworząc sklep Aroma Caffee zadbaliśmy o to, by mimo swojej funkcjonalności i czytelności, czuć w nim było zapach najlepszej kawy. Połączenie nowoczesnego designu z niezwykłą kawową atmosferą, to cel, który został osiągnięty.

Realizacja strony internetowej dla firmy Berkner

Berkner

berkner.pl
Opis:
Prezentacja marek, Strona firmowa
Realizacja:

Chyba każdy sportowiec spotkał się z marką Berkner, jeśli jednak jesteś sportowcem i jakimś cudem jeszcze nie słyszałeś… to tym bardziej zapraszamy na wykonaną przez nas stronę, na której można zapoznać się z całym katalogiem sportowych ubrań i akcesoriów. Możemy się pochwalić, że byliśmy również autorami sesji zdjęciowej dla marki Berkner.

Zrealizowana strona internetowa dla Cascada

Cascada

cascada.com.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Basen, siłownia, tenis i kilkadziesiąt innych aktywności. Wyróżniające się centrum sportowe potrzebuje wyróżniającej się strony. Przejrzystość, radość, energia, to te rzeczy przyświecały nam przez cały proces projektowania strony CASCADA.

projekt i realizacja strony www dla Centrum Holi

Centrum HOLI

centrumholi.pl
Opis:
Prezentacja oferty
Realizacja:

Są rzeczy, które nie śniły się filozofom, dla nas jedną z takich rzeczy jest Centrum Holi i ich niezwykła oferta. Tworząc dla nich stronę www zadbaliśmy o to, by prezentowała niesamowitą atmosferę, jednocześnie tajemniczą i zapraszającą, radosną i konstruktywną.

Dla K2dron zaprojektowaliśmy tą właśnie stronę

K2DRON

k2dron.pl
Opis:
Prezentacja produktu, Serwis firmowy
Realizacja:

Świat się zmienia, zmienia się też sposób dokumentowania świata. K2Dron zajmuje się profesjonalnym wykorzystywanie Dronów w celu dokumentowania obiektów i wydarzeń, nowoczesne technologie to jest to, co lubimy dlatego efekt dosłownie odrywa od ziemi.

projekt i realizacja strony www dla meblotex

Meblotex

krakow-meble.pl
Opis:
Sklep internetowy
Realizacja:

Polska jest jednym z czołowych światowych producentów mebli, a sklepy meblowe funkcjonują coraz lepiej nie tylko w przestrzeni fizycznej ale także wirtualnej. Przykładem takiego sklepu internetowego jest wykonana przez nas strona Meblotex.

Projekt i realizacja strony internetowej dla firmy Multiwnetrza

Multiwnętrza

www.multiwnetrza.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Sklep internetowy
Realizacja:

Czy sklep internetowy musi zawsze krzyczeć kolorami, banerami i targową atmosferą? Na pewno nie w przypadku ekskluzywnych mebli oferowanych przez Multiwnętrza, symbole i minimalizm połączony z ekstrawagancją dał doskonały efekt.

projekt i realizacja strony www virtual images

Virtual Image

virtual3dstudio.com
Realizacja:

“Bring your ideas to life” – Przenieś swój pomysł w życie. To motto towarzyszy nam podczas współpracy z każdym klientem. To samo motto towarzyszy również naszemu klientowi – czyż nie można sobie wyobrazić lepszej współpracy? Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań wizualnych pozwoliło stworzyć na stronie efekt lekkości oraz dynamiki co sprawia że użytkownik czuje się na stronie bardzo komfortowo.

Projekt i realizacja strony internetowej Kliniki Krakowskiej

Klinika Krakowska

www.klinika.krakow.pl
Opis:
Serwis medyczny
Realizacja:

Klinika Krakowska – przejrzystość, schludność, estetyka to słowa które najlepiej opisują naszą kreację strony internetowej i identyfikację wizualną Kliniki Krakowskiej.

Projektowanie i realizacja strony www dla NovaDent

Nova Dent

www.gabinetnovadent.pl
Opis:
Prezentacja oferty, Prezentacja produktu, Strona firmowa, Strona promocyjna
Realizacja:

Wizerunek firmy oraz strona internetowa z branży medycznej wcale nie musi być nudna, udowodniliśmy to na przykładzie NovaDent.

Tworzenie strony dla filmy Chrobak

Chrobak domy drewniane

www.chrobak-dom.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Drewniany dom, zbudowany w nowoczesnej technologii to najlepszy naturalny wybór. Dla firmy Chrobak stworzyliśmy identyfikację, doskonale łączącą elementy natury i ekologii z nowoczesnym, responsywnym designem.

Craft Poland

www.craft-poland.pl
Opis:
Sklep internetowy
Realizacja:
Craft-Poland – Firma Craft, główny sponsor Justyny Kowalczyk. Rozbudowany sklep internetowy z bogatą gamą zaawansowanych funkcjonalności i
żywą oprawą graficzną – nie ma problemu.

 

 

 

projekt i realizacja strony www dla Farmapia

Farmapia

www.farmapia.pl
Opis:
Prezentacja marek
Realizacja:

Dla potentata w produkcji naturalnych preparatów takich jak Triflora czy Propolis, zaprojektowaliśmy stronę emanującą naturą i subtelną kolorystyką. Elegancki przegląd całej rodziny produktów już na stronie głównej, skutecznie przykuwa uwagę i odzwierciedla prozdrowotną misję firmy.

Strona www zrealizowana dla Piloci

Piloci

www.piloci.net
Opis:
Serwis firmowy
Realizacja:

Gildia Konferansjerów to eskadra tworzona przez zawodowych prezenterów radiowych i telewizyjnych, zajmujących się prowadzeniem imprez i festiwali. Realizując projekt skoncentrowaliśmy się na oryginalnym wyglądzie strony, jak i ukazaniu rozmachu w działaniu firmy. Podkreśliliśmy też graficznie ciekawą nazwę konferansjerów.

Strona internetowa Proficiency

Centrum Języków Obcych – Proficiency

www.cjo-proficiency.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Język angielski to współcześnie najpowszechniejszy język komunikacji na świecie. Staraliśmy się, by projekt strony oddał lekkość nauki z CJO-Proficiency i efektywność z jaką prowadzą kursy językowe. Przejrzystość i łatwość korzystania z serwisu, to podstawa efektu naszej pracy.

Projekt i realizacja strony www dla Instytutu Cattleya

Instytut Cattleya

www.cattleyainstytut.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Instytut Cattleya podkreśla kobiece piękno przez profesjonalne zabiegi kosmetyczne, my podkreślamy wizerunek Cattleya poprzez świeży projekt graficzny nawiązujący do wdzięku i dyskretnego uroku. Naszą ideą było aby przyjemność korzystania z tego serwisu nawiązywała do atrakcyjności oferty Instytutu Pięknego Ciała i Włosów.

projekt i realizacja strony www dla Monipol

Monipol

www.monipol.com
Opis:
Strona korporacyjna
Realizacja:

Badania naukowe nad lekami to ważny czynnik rozwoju społeczeństw. Nie mogło się obejść bez chirurgicznie przemyślanego projektu. Mocne kolory budzą zaufanie, a przejrzysta biel dopełnia profesjonalne odczucia.

Projekt i realizacja strony internetowej dla MTM

MTM modele odlewnicze

www.mtmmodele.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Wizerunek młodej firmy z Wieliczki, która w ciągu kilku lat stała się jedną z największych modelarni odlewniczych w Polsce, musi przedstawiać się nowocześnie i technicznie. Minimalistyczny projekt w wyrazistych kolorach, połączony z responsywnym filmem video w tle, spełnia te założenia znakomicie.

Zrealizowana strona internetowa Mentos

Mentos Fresh Camp

www.rmfmaxxx.pl/mentos
Opis:
Strona promocyjna
Realizacja:

Celem było wykonanie strony łączącej świeżość, lato, plażę i zabawę przyprawioną szczyptą mięty. Nieskromnie przyznamy: udało się! Oryginalna szata graficzna oraz zaawansowana technologia znalazły swoje miejsce w tym projekcie, dając rewelacyjny efekt końcowy.

Projekt i realizacja strony www dla RMF MAXXX

RMF Ibiza Na Maxxxa

www.rmfmaxxx.pl/ibiza
Opis:
Serwis promocyjny
Realizacja:

Rmf Maxxx Ibiza – Zabawa w rytmach Ibizy! Wykonanie strony internetowej największej letniej akcji RMF Maxxx to kolejne zadanie, któremu z

przyjemnością sprostaliśmy.

 

 

Projekt i realizacja strony internetowej Suho

SU-HO

www.suho.pl
Opis:
Strona produktowa
Realizacja:

Unikatowy produkt dla sportowców i nie tylko. Tworząc strony z branży farmaceutycznej wiemy, że jest to temat jednocześnie delikatny i odpowiedzialny, ale też dający duże pole dla niekonwencjonalnych pomysłów.

Projekt graficzny oraz realizacja strony dla Denta Med

Denta-Med

www.denta-med.com.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Denta-Med – świeży i elegancki wygląd, jednocześnie przyjazny i intuicyjny dla klientów. Delikatne animacje na stronie dodają jej uroku.

Zaprojektowana i zrealizowana strona Smittybild

Smittybilt Offex

www.smittybilt.offex.eu
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Oficjalny dystrybutor czołowych marek offroadowych. Wysoka jakość produktów musi znaleźć odbicie w ciekawej oprawie wizualnej.

Zaprojektowana i zrealizowana strona internetowa dla offex

Offex.pl

www.offex.pl
Opis:
Strona firmowa
Realizacja:

Dla zwolenników ostrej zabawy „poza trasą” Offex oferuje przeróżne akcesoria pozwalające na podrasowanie swoich maszyn. W projektach połączyliśmy profesjonalizm z offroadową zadziornością.